Başkan Yazıcıoğlu’nun Ankara turu sürüyor

Başkan Yazıcıoğlu’nun Ankara turu sürüyor

ABONE OL
28 Nisan 2024, 21:39:09

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu Ankara'da Çalışmalarını Sürdürüyor

Yücel Bulut ve Mehmet Kemal Yazıcıoğlu'ndan Ortak Ankara Ziyareti

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Ankara'da gerçekleştirecekleri ziyaret ve çalışma programları için başkentte bulunuyor. Başkan Yazıcıoğlu, Tokat'ın tarih ve kültür mirasına ev sahipliği yapmış önemli bir şehir olduğunu belirterek, Ankara temaslarının Tokat için büyük önem taşıdığını vurguladı.

Ankara Ziyaretinden İlk Etkinlik

Başkan Yazıcıoğlu ve Milletvekili Yücel Bulut'un Ankara ziyaretinin ilk durağı İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya oldu. Başkan, yapılan görüşmelerde Tokat'ın mevcut durumu ve çözüm bekleyen konuları hakkında bilgi verirken, Bakan Yerlikaya'nın ilgi ve destekleri için teşekkürlerini iletti.

Sıradaki Görüşmeler

Ankara ziyaretleri kapsamında Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. İsmail İlhan Hatipoğlu, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Batuhan Mumcu ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Hasan Suver'in de ziyaret edildiği belirtildi. Başkan ve Milletvekili, Bakan Yardımcılarıyla Tokat'a yönelik projeler ve hedefler üzerine fikir alışverişinde bulunurken, kendilerine gösterilen ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir