Tokat’ta kaldırım işgaline neşter mi vuruluyor?

Tokat’ta kaldırım işgaline neşter mi vuruluyor?

ABONE OL
15 Mayıs 2024, 04:13:04

Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu: Kaldırım İşgali Sorununa Çözüm Arayışında

Tokat'ta Trafik ve Kaldırım İşgali Günlük Hayatı Nasıl Etkiliyor?

Tokat'ta günlük hayatı en çok olumsuz etkileyen faktörlerden biri trafik olurken diğeri ise yayaların yürümesini neredeyse imkansız hale getiren kaldırım işgali. Bu sorunun çözümü noktasında halk, yeni Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu'ndan büyük beklenti içerisinde.

Başkan Yazıcıoğlu'nun Taahhütleri ve Çalışma Planı

Yeni dönemde kaldırım işgallerine karşı net bir tavır takınacağı ve zabıta hizmetlerinin aktif çalışmaları ile soruna çözüm bulunacağına dair açıklamalar yapan Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, göreve başladığı günden beri sözlerini yerine getirmek adına kararlı adımlar atıyor.

Zabıta Teşkilatı ve Halkın Beklentileri

Başkan Yazıcıoğlu, göreve geldikten sonra yoğun ziyaretler ve toplantılar gerçekleştirirken, bugün Tokat Belediyesi Zabıta Teşkilatı ile bir araya geldi. Vatandaşların yoğun şikayetçi olduğu kaldırım işgali konusunda nasıl bir strateji izleneceği merak konusu olurken, Başkan Yazıcıoğlu toplantıda; "Huzur, sağlık ve güvenliğimizin teminatı Zabıta Teşkilatımızda görev yapan değerli mesai arkadaşlarımızla bir aradayız. Daha yaşanılabilir bir Tokat şehri için tüm birimlerimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bütün mesai arkadaşlarımıza görevlerinde kolaylıklar dilerim" ifadelerini kullandı.

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir