Tokat’ta Spor Camiasının Acı Kaybı

Tokat’ta Spor Camiasının Acı Kaybı

ABONE OL
10 Nisan 2024, 06:55:02

Tokat Spor Camiası Kaybetti: Vejdi Ayçın Hayatını Kaybetti

Tokat'a Eğitim ve Spor Alanında Katkı Sağlayan Değerli İsim

Tokat, sevilen bir isim olan Vejdi Ayçın'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor. Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden emekli öğretmen, eski Gençlik ve Spor İl Müdürü, Tokatspor ve Tokat Belediye Plevnespor Kulübü yöneticisi olan Ayçın, hayatını kaybetti.

Kimdi Vejdi Ayçın?

Tokat'ın tanınmış simalarından biri olan Vejdi Ayçın, emekli öğretmenlik, Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Tokatspor ve Tokat Belediye Plevnespor kulüplerinde yöneticilik yapmıştı. Aynı zamanda eski Kick Boks Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olarak spor dünyasına hizmet etmişti. Ayçın, Tokat'ın önemli spor ve eğitim isimlerinden biriydi.

Tokat Spor Camiasından Taziye Mesajları

Tokat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Ayçın'ın vefatıyla ilgili olarak taziye mesajı yayımladı. Mesajda, "Eski Müdürümüz, Tokatspor ve Tokat Belediye Plevnespor Kulüplerinde idareci olarak görev yapmış Mustafa Vecdi Ayçın'a Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm spor camiamıza başsağlığı dileriz" ifadelerine yer verildi. Vejdi Ayçın'ın cenazesi öğle namazını müteakiben Karşıyaka Merkez Camii'nden kaldırılarak Erenler Mezarlığı'na defnedilecektir. Merhum Mustafa Vejdi Ayçın, evli ve iki çocuk babasıydı.

Daha Fazlasını Keşfedin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir