Tokat’ta miras kavgası kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı

Tokat’ta miras kavgası kanlı bitti: 1 ölü, 1 yaralı

ABONE OL
10 Nisan 2024, 02:55:02

Tokat'ta Miras Davası Kavgası: Enişte Öldü, Abla Yaralandı

Miras Davası Kavgası Kanlı Bitti

Tokat'ın Güneşli Mahallesi'nde bir kişi, miras davası yüzünden eniştesiyle tartıştı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Eniştesi ve ablasını av tüfeğiyle vuran şahıs, facianın yaşanmasına neden oldu. Olayın meydana geldiği sırada saat 18.00 civarıydı. Dursun Karaca, miras meselesi sebebiyle husumetli olduğu eniştesi Turan Ç. ile mezarlık ziyaretinden sonra karşılaştı. Kısa süren münakaşa sonrasında Turan Ç., otomobilinden aldığı av tüfeği ile eniştesi ve ablasına ateş etti.

Yaralılar Hemen Hastaneye Kaldırıldı

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Tüfekten çıkan saçmaların isabet ettiği Nazike Karaca acil bir şekilde Tokat Devlet Hastanesine, eşi Dursun Karaca ise Tokat Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Ne yazık ki, Dursun Karaca hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ablasının ise tedavisi ise halen devam ediyor.

Cinayet Zanlısı Polis Tarafından Yakalandı

Olayın ardından kaçmaya çalışan şüpheli Turan Ç., polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Cinayet zanlısının sorgusu ise halen devam etmekte. Polis ekipleri, olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı. Olayın net bir şekilde aydınlatılması için çalışmalar titizlikle sürdürülüyor.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir