Altın Eldiven Ünvanlı Şampiyon Muhammed Dursun Tokat’ta

Altın Eldiven Ünvanlı Şampiyon Muhammed Dursun Tokat’ta

ABONE OL
30 Mayıs 2024, 12:09:07

Tokat'ın Gururu Muhammed Dursun, Başkan Ünal'ı Ziyaret Etti

Türkiye ve Avrupa'nın başarılı kick boks şampiyonu Muhammed Dursun, Uluslararası Altın Eldiven unvanlı sporcu olarak Tokat'ın gururu olmaya devam ediyor. Gelecek dönemlerde gerçekleşmesi planlanan büyük müsabaka öncesi, Dursun, Reşadiye Belediye Başkanı Ergül Ünal'ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Ünal, milli sporcuya başarılar dileyerek, spora verdiği destekten bahsetti ve nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Başkan Ünal'dan Destek Mesajı ve İnanç Dolu Dilekler

Reşadiye Belediye Başkanı Ergül Ünal, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını vurgulayarak, Muhammed Dursun'un başarılarının kendilerini gururlandırdığını belirtti. Başkan Ünal, Dursun'a moral verici ziyareti için teşekkürlerini iletti ve Dubai'deki büyük müsabakada da başarılı olacağına inancını dile getirdi.

Muhammed Dursun'dan Teşekkür ve Motivasyon

Milli sporcu Muhammed Dursun, Reşadiye Belediye Başkanı Ergül Ünal'a gösterdiği desteklerden ötürü teşekkürlerini iletti. Dursun, Başkan Ünal'ın desteğinin kendileri için son derece değerli olduğunu belirterek, Dubai'deki müsabaka öncesi moral bulma amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hazırlıklar Hız Kesmeden Devam Ediyor

Dubai'de gerçekleşecek olan büyük müsabaka için çalışmalarını aralıksız sürdüren Muhammed Dursun, Türkiye ve Tokat'ı en iyi şekilde temsil etmek adına büyük bir özveriyle antrenmanlarını sürdürüyor. Dursun, daha önce elde ettiği başarıları tekrarlamak ve yeni zaferlere imza atmak adına yoğun bir tempoya sahip.

Spor ve Sporcuya Verilen Destek Takdir Topluyor

Reşadiye Belediye Başkanı Ergül Ünal'ın spora ve sporculara sağladığı destek, ilçe sakinleri ve spor camiası tarafından büyük takdirle karşılanıyor. Başkan Ünal'ın spora olan ilgisi ve sporculara sunduğu destekler, Muhammed Dursun gibi başarılı sporcuları da motive ediyor. Dursun'un ziyareti, sporun ve sporcunun yanında duran bir belediye yaklaşımını bir kez daha ortaya koymaktadır.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir