AK Parti Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt Aldemir’den Gençlik ve Spor Yatırımları Hakkında Açıklama

AK Parti Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt Aldemir’den Gençlik ve Spor Yatırımları Hakkında Açıklama

ABONE OL
30 Mayıs 2024, 14:09:06

AK Parti Milletvekili Cüneyt Aldemir, Gençlerin Geleceği İçin Yatırımların Önemini Vurguladı

Aldemir: Gençler Ülkemizin Geleceği İçin Hayati Öneme Sahip

AK Parti Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt Aldemir, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi olarak gençlerin enerjisinin ve ideallerinin ülkemizin geleceği için hayati öneme sahip olduğunu belirtti. Aldemir, gençlerin sosyal ve sportif alanlarda desteklenmesi gerektiğini vurgulayarak, "Tokat'ımızın potansiyelini geliştirmek amacıyla 2002 yılından bu yana birçok yatırım gerçekleştirdik" dedi.

Yatırımlar Gençlerin Hizmetine Sunuldu

Aldemir, Tokat gençliğine hizmet etmek amacıyla 150'den fazla spor tesisi, 12 spor salonu, 8 yüzme havuzu ve 6 gençlik merkezi gibi projeleri hayata geçirdiklerini belirtirken, aynı zamanda şehrin tanıtımına katkı sağlayacak 2500 kişilik spor salonu projesinin de yapılmakta olduğunu açıkladı. Spor alanındaki başarılarından da bahseden Aldemir, "Tokat'ın gururu, Erbaspor'un üçüncülük şampiyonluğuyla sportif başarılarımıza yeni bir ivme kazandırdık. Takımımızı ve teknik ekibi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" ifadelerini kullandı.

AK Parti Milletvekili Cüneyt Aldemir, gençlerin geleceği için yapılan yatırımların önemini vurgulayarak, Tokat'ın gençlerin hizmetine sunulan spor ve gençlik merkezleriyle potansiyelini artırmaya devam ettiklerini belirtti.

Gizli Hazineleri Keşfedin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir