Turhal’da Seçim Tebrikleri Bağışa Dönüştü

Turhal’da Seçim Tebrikleri Bağışa Dönüştü

ABONE OL
01 Mayıs 2024, 01:19:05

Turhal Belediye Başkanı, Vatandaşlardan Aşevi İçin Bağış Yapmalarını İstedi

Başkan Ural, Sosyal Medyada Dikkat Çeken Çağrıda Bulundu

Turhal Belediye Başkanı M. Erdem Ural, yeni görevine başlamasıyla birlikte 3 Nisan'da sosyal medya üzerinden yaptığı etkileyici çağrı ile gündeme geldi. Başkan Ural, vatandaşların sadece tebrik amaçlı gönderilecek çiçekler yerine, Turhal Belediyesi Aşevi'ne bağış yapmalarını istedi.

Vatandaşlar, Başkan Ural'ın Çağrısına Büyük İlgi Gösterdi

Turhal halkı, Başkan Ural'ın anlamlı çağrısına kayıtsız kalmadı. Çiçek göndermeyi planlayan birçok kişi, bu kez Aşevi'nin banka hesaplarına bağış yapmayı tercih etti. 30 Nisan itibariyle toplanan bağış miktarı 42.297 TL'ye ulaşarak, Turhal'daki ihtiyaç sahiplerine umut oldu.

Başkan Ural'dan Teşekkür Mesajı

Başkan Ural, yapılan bağışlar hakkında şu ifadeleri paylaştı: "Göreve başlamamızla birlikte, vatandaşlarımızın hayırlı olsun ziyaretleri için getireceği çiçekler yerine, bu çiçeklerin bedellerini Aşevimizin banka hesaplarına yatırarak daha hayırlı işlere vesile olmalarını istedik. Turhal halkı da bu çağrıya büyük destek verdi. Aşevimizin hesabında bugün itibariyle 42.297 TL bağış bulunmaktadır. Bu duyarlı davranışlarından ötürü tüm hemşehrilerime teşekkür ederim."

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir