Tokat’ta Şehitlere Vefa İftarına davet!

Tokat’ta Şehitlere Vefa İftarına davet!

ABONE OL
17 Mart 2024, 18:30:03

Tokat Belediyesi Şehitlere Vefa İftarı Düzenliyor

Tokat Şehitlere vefa iftarı ne zaman nerede olacak?

Bugün Tokat Belediyesi, Şehitlere vefa iftarı düzenliyor. Tokatlılar, Ramazan'ın 7. günü olan 17 Mart 2024 Pazar tarihinde Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşecek bu anlamlı etkinliğe davet edildi. Şehitlere vefa kapsamında düzenlenecek iftar programına tüm Tokatlılar davetli.

Kimler Katılabilir?

Tokat Belediyesi'nin düzenlediği Şehitlere Vefa İftarı'na, tüm Tokatlı hemşerilerinin katılması bekleniyor. Vatandaşlar, cep telefonlarına gelen davet mesajıyla etkinliğe davet edildi. Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşecek olan iftar programı, Şehitlere Vefa, Kur'an-ı Kerim Tilaveti ve Dua etkinliklerine ev sahipliği yapacak. Etkinlik, şehitlere olan minnet ve vefa duygularını ön plana çıkaracak anlamlı bir buluşma olacak.

Ramazan'ın bereketini paylaşmak, şehitlerimizi anmak ve dualarla onlara vefa göstermek amacıyla düzenlenen bu iftar programı, Tokatlılar arasında büyük bir birliktelik ve dayanışma sağlayacak. Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşecek etkinlik, tüm Tokatlılara açık olacak ve katılımcılardan önceden herhangi bir kayıt veya başvuru şartı aranmayacak.

Keşfetmeye Devam Edin: İlgili Bağlantıları Kullanın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir