Tokat’ta bayram şekerleri tezgahları renklendirdi

Tokat’ta bayram şekerleri tezgahları renklendirdi

ABONE OL
05 Nisan 2024, 18:04:27

Ramazan Bayramı İçin Şekerler ve Çikolatalar Tezgahlarda Yerini Aldı

Şeker ve Çikolata Tezgahları Bayramı Karşılıyor

Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala şeker ve çikolatalar tezgahlardaki yerini aldı. Fiyatları her bütçeye uygun olan renkli şeker ve çikolatalar, kısa bir süreliğine satışta olacak ve alıcılarını bekliyor. Vatandaşlar, bayram öncesi çeşitli renklerdeki şeker ve çikolatalara ilgi gösteriyor.

Esnaflarda Hareketlilik Başladı

Ramazan Bayramı'na az bir süre kala, bayram şekerleri satışları hız kazandı. Bayram alışverişlerinde uygun fiyatlar sunduklarını belirten esnaf, vatandaşların şimdiden alışverişe başladığını ve özellikle emeklilerin promosyonlarını almasıyla hareketliliğin arttığını ifade etti. Fiyatlar 100 liradan başlayıp 200 TL'ye kadar çıkmakta ancak esnaflar uygun fiyat politikasıyla halka yardımcı olmaya çalışıyor.

Satışlar Artıyor

Bayram alışverişlerinin hareketlenmesiyle birlikte esnaflar, yoğun bir satış dönemi geçiriyor. Vatandaşların bütçesine uygun ürünler sunulurken, fiyatlar da çeşitlilik gösteriyor. Esnaflar, yaklaşan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı'nı da dikkate alarak ürün çeşitliliğini artırıp fiyatları vatandaşların bütçelerine uygun seviyede tutmaya çalışıyor.

Ramazan Bayramı yaklaşırken, şeker ve çikolatalar tezgahlardaki yerini aldı. Fiyatları her keseye hitap eden ürünler, vatandaşların ilgisini çekmeye devam ediyor. Halk, bayram alışverişi için esnaflara hareketlilik getirirken, fiyatlar da buna göre şekilleniyor.

Keşfetmeye Devam Edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir