Tokat Belediye Plevne Spor’da Play-Off Heyecanı

Tokat Belediye Plevne Spor’da Play-Off Heyecanı

ABONE OL
04 Nisan 2024, 09:42:03

Tokat Belediye Plevne Spor: Play-Off Hedefiyle Dolu

Tokat Belediye Plevne Spor'un başkan vekili Mehmet Elibol ve spor müdürü Arif Sağdıç, takımın 3. Lig'deki play-off yolculuğunda kritik bir dönemece girdiğini belirtti.

Tokat Belediye Plevne Spor'un başkan vekili Mehmet Elibol ve spor müdürü Arif Sağdıç, takımın 3. Lig'deki temsilcisinin play-off hedefine odaklandığını vurguladı. Son dört haftada hata lükslerinin kalmadığını belirten Elibol, tüm dikkatlerin üzerlerinde olduğu bu süreçte takımın ve taraftarların kenetlendiğini ifade etti.

Play-Off Yolunda Mücadele: Tokat Belediye Plevne Spor ve Ordu 1967 A.Ş.

Elibol, "Gurubumuzda liderliği garantileyen Biteken Adana 1954 F.K.'yi tebrik ediyor, kendi yolumuza odaklanıyoruz" dedi. Play-off için son takım olma mücadelesinde Tokat Belediye Plevne Spor ve Ordu 1967 A.Ş. arasındaki rekabet nefes kesici bir hal aldı. Elibol, rakipler üzerindeki psikolojik üstünlüğün korunmasının önemine vurgu yaptı.

Taraftar Desteği Hayati Önem Taşıyor

Pazar günü evinde Bergama Sportif Faaliyetler ile karşılaşacak olan Tokat Belediye Plevne Spor için taraftar desteğinin büyük önem taşıdığını belirten Elibol, tüm taraftarları ve Tokat'ın önde gelen isimlerini maça davet etti. Elibol, takımın moralli olduğunu ve maç hazırlıklarının hızla devam ettiğini vurguladı.

Kaybetme Lüksü Yok: Takımın Morali Yerinde

Elibol, "Artık ligde hedefi olan takımların kaybetmesi kalan haftalarda hedeften uzaklaşması demektir" diyerek hedeflerinden sapmamak gerektiğini belirtti. Takımın Bergama engelini aşarak yollarına emin adımlarla devam etmek istediğini ifade eden Elibol, taraftarları Pazar günü Gazi Osmanpaşa Stadı'nda oynanacak maçta takımı yalnız bırakmamaları konusunda tekrar çağrıda bulundu.

Elibol, takımın moralli olduğunu ve maçın hazırlıklarının sorunsuz bir şekilde sürdüğünü belirtti. Taraftarları, hemşerileri ve Tokat spor severleri maça destek vermeye davet eden Elibol, Ortadoğu ekibini mağlup ederek hedeflerine emin adımlarla ilerlemeyi amaçladıklarını dile getirdi.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir