Tokat Valisi ile anılarda buluştular

Tokat Valisi ile anılarda buluştular

ABONE OL
30 Mayıs 2024, 00:09:05

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu Kimdir?

1969 yılında Ordu'nun Korgan ilçesinde doğan Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, 1990-1991 öğretim yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. Memuriyet hayatına 1994 yılında Nevşehir Kaymakam Adayı olarak adım atan Hatipoğlu, 1996 yılında ise Tokat'ın Reşadiye ilçesinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulunmuştur.

Kaymakamlık Dönemleri

İstanbul Gaziosmanpaşa Kaymakamı iken 12.05.2022 tarihli ve 2022/209 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Tokat Valiliği görevine getirilen Hatipoğlu, bu tarihten itibaren Tokat'ta görevine devam etmektedir. Vali Hatipoğlu'na ziyaretler, 1996 yılında Reşadiye ilçesinde Kaymakam Vekilliği yaptığı dönemden hatıraları canlandırmaktadır. Numan Hatipoğlu, Reşadiye ilçesinde birlikte görev yaptığı Başkomiser Hüseyin Sağır'ı Tokat Valilik makamında ağırlamış, keyifli bir sohbet gerçekleştirmiştir.

Vali Numan Hatipoğlu'nun memuriyet hayatındaki tecrübeleri, görev yaptığı illerdeki hizmetleri ve geleceğe dair planları merak konusu olmaya devam etmektedir.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir