Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Yasin Çeltek; Tokat Merkezimizde,ilçelerimizde,beldelerimizde bulunan hiçbir adayımızın çekilmesi söz konusu değildir

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Yasin Çeltek; Tokat Merkezimizde,ilçelerimizde,beldelerimizde bulunan hiçbir adayımızın çekilmesi söz konusu değildir

ABONE OL
28 Mart 2024, 13:47:24

Yeniden Refah Partisi Tokat İl Başkanı Yasin Çeltek, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde partilerinin Tokat’ın tüm seçim bölgelerinde hür ve müstakil olarak seçime gireceğini açıkladı. Çekilme söz konusu olmadığını belirten Çeltek, partisinin Ahlaklı Belediyecilik anlayışını benimseyerek gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Adaylarının geri çekilmeyeceğini ifade eden Çeltek, halkın asılsız iddialara aldırış etmemesi gerektiğini belirtti.

Yeniden Refah Partisi Tokat’ta Güçlü Bir Şekilde Temsil Edilecek

31 Mart 2024 yerel seçimlerine sayılı günler kala, siyasetin parlayan yıldızı olan Yeniden Refah Partisi Tokat’ta güçlü bir şekilde temsil edilecektir. Parti, Tokat’ın tüm seçim bölgelerinde hür ve müstakil olarak seçime girecek ve adaylarını çekmeyeceklerini açıkladı.

Ahlaklı Belediyecilik Anlayışıyla Çalışmalar Devam Ediyor

Yeniden Refah Partisi Tokat İl Başkanı Yasin Çeltek, yapılan asılsız ithamlara ve iddialara karşı kamuoyunu uyardı ve parti olarak Ahlaklı Belediyecilik anlayışlarının 31 Mart akşamı Tokat’ın bütün belediyelerine hakim olması için gece gündüz demeden çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Çeltek, partisinin Tokat Merkezi’nden ilçelere ve beldelere kadar her yerde güçlü bir şekilde temsil edileceğini belirtti.

Dürüst ve Kararlı Bir Duruşla Seçimlere Hazırlanıyoruz

Yeniden Refah Partisi, Tokat’ta 31 Mart 2024 yerel seçimlerine katılacak adaylarını belirlerken düşünce ve kararlılıklarını ön planda tutmaktadır. Parti, seçim sürecinde dürüst ve kararlı bir duruş sergileyerek, bütün Tokatlıların güvenini kazanmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda adaylarıyla birlikte sıkı bir çalışma temposuyla seçimlere hazırlanmaktadır.

Tokat Halkının Destek ve Güveni Önemlidir

Yeniden Refah Partisi, Tokat halkının desteği ve güvenine büyük önem vermektedir. Parti, halkın sorunlarına duyarlı bir şekilde çözüm sunmayı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla belediyecilik hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda adaylarını belirlerken Tokat halkının beklentilerini dikkate alarak, onların temsilcisi olmayı hedeflemektedir.

Sonuç olarak, Yeniden Refah Partisi Tokat’ta güçlü bir şekilde temsil edilecek ve seçim sürecinde dürüst, kararlı ve şeffaf bir duruş sergilemeye devam edecektir. Tokat halkının desteği ve güveniyle birlikte, partinin Ahlaklı Belediyecilik anlayışı 31 Mart akşamı bütün belediyelere hakim olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir