Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, bugün Tokat’ta

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, bugün Tokat’ta

ABONE OL
19 Mart 2024, 14:36:41

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Tokat ziyaretleri için hazırlıklarını tamamladı. Bugün Tokat’a gelecek olan Erbakan, Belediye Başkan Adayı Muhammed Baki Güzey’e destek arayacak ve halka seslenecek. Konuşma alanları da hazır durumda; Erbakan, akşam saatlerinde Behzat Bulvarı’nda bulunan SKM’nin açılışında ve Tarihi Yüksek Kahve’de konuşma yapacak. Parti İl Teşkilatı, gerekli kontrolleri gerçekleştirerek saat 21.00’de partililere hitap edecek. Erbakan’ın ziyaretleri kapsamında ayrıca Belediye Başkan Adayı Muhammed Baki Güzey için de destek talep edeceği belirtiliyor. Bu etkinliklerle ilgili detaylı bilgiye Yeniden Refah Partisi’nin resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Tokat’ta Gün Boyu Aktif Olacak

Dr. Fatih Erbakan’ın Tokat Ziyaretleri

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Tokat’a yapacağı ziyaretler için hazırlıklarını tamamladı. Bugün (Salı) şehre gelecek olan Erbakan, beraberinde getirdiği heyet ile çeşitli etkinliklere katılacak. Parti İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Erbakan’ın Tokat ziyaretleri kapsamında Belediye Başkan Adayı Muhammed Baki Güzey’e destek arayacağı belirtildi.

Konuşma ve Destek Talepleri

Dr. Fatih Erbakan, akşam saatlerinde Behzat Bulvarı’nda bulunan Sosyal Kültürel Merkezin açılışında ve Tarihi Yüksek Kahve’de halka seslenecek. Ayrıca Erbakan, aynı zamanda Belediye Başkan Adayı Muhammed Baki Güzey için de vatandaşlardan destek talep edecek. İl Teşkilatı tarafından alanda gerekli hazırlıklar yapıldı ve saat 21.00’de partililere hitap edecek.

Özel İçerikler ve Diğer Haberler

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın Tokat ziyaretleri ile ilgili detaylar için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Tokat ile ilgili diğer haberlere de göz atmayı unutmayın:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir