Vali Hatipoğlu’ndan bayram ziyaretleri

Vali Hatipoğlu’ndan bayram ziyaretleri

ABONE OL
10 Nisan 2024, 14:58:02

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve Eşi Ayfer Hatipoğlu, Yaşlılarımızı Ziyaret Etti

Vali Hatipoğlu ve Eşi Huzurevi Ziyareti Yaptı

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve eşi Ayfer Hatipoğlu, Ramazan Bayramı'nı kutlamak amacıyla Tokat Huzurevi'ni ziyaret etti. Yaşlıların dualarını alarak gönüllerini hoş tutan Hatipoğlu çifti, huzurevindeki yaşlılarla bir araya geldi.

İtfaiye Ekiplerine Ziyaret

Vali Hatipoğlu, bayram ziyaretleri kapsamında Tokat İtfaiye Müdürlüğü'nü de ziyaret etti. İtfaiye ekiplerinin Ramazan Bayramı'nı kutlayan Hatipoğlu, ekiplere hayırlı mesailer diledi.

Devlet Hastanesi Ziyareti

Tokat Valisi ve eşi, bayramın coşkusunu Tokat Devlet Hastanesi'nde yatan hastalarla da paylaştı. Tedavi gören hastaları ziyaret eden Hatipoğlu çifti, hastalarla bayramlaşıp moral verdi.

Emniyet ve Jandarma Tebrik Edildi

Toplumun huzur ve güvenliği için görev yapan güvenlik güçlerini unutmayan Vali Hatipoğlu, Tokat İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret etti. Güvenlik güçlerinin bayramını kutlayan Hatipoğlu, onlara hayırlı mesailer diledi.

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve eşi Ayfer Hatipoğlu, Ramazan Bayramı'nda Tokat'ta yaşlıları, hastaları ve güvenlik güçlerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Detaylar haberimizde!

Daha Fazla Bilgi İçin: Benzer Konulardaki Diğer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir