Tokat’ta Yeniden Refah Partisi’nden Güçlü Mesajlar

Tokat’ta Yeniden Refah Partisi’nden Güçlü Mesajlar

ABONE OL
28 Mayıs 2024, 00:38:02

Yeniden Refah Partisi'nin Mayıs Ayı İl Divan Toplantısı Gerçekleşti

YRP İl Divan Toplantısında Hedefler Paylaşıldı

Yeniden Refah Partisi (YRP) Mayıs ayı İl Divan Toplantısı, İl Başkanı Yasin Çeltek, Merkez İlçe Başkanı Kenan Özer ve partililerin katılımıyla yapıldı. Çeltek, toplantıda partisinin hedeflerini dile getirdi. "Yaşanabilir bir Türkiye'yi, Yeniden Büyük Türkiye'yi kurmaya hazırız. İslam Birliği'ni kurmaya ve yeni bir dünya düzenini inşa etmeye hazırız. Gerçek kurtuluşun Millî Görüş'le mümkün olacağına inanıyoruz ve bu yolda Yeniden Refah Partisi olarak öncüyüz," dedi. Çeltek ayrıca, "Refahın gelmesiyle yüzlerin güleceğine, zulmün sona ereceğine inancımız tam," ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin Öncülüğünde Adil Bir Dünya İçin

Kenan Özer ise Türkiye'nin İslam dünyası için bir birlik modeli oluşturma konusundaki liderliğine vurgu yaparak, "Türkiye'nin öncülüğünde kurulacak İslam Birliği ve adil bir dünya ile Gazze, Doğu Türkistan, Keşmir başta olmak üzere dünyadaki tüm mazlumların kurtuluşuna vesile olacağız," şeklinde konuştu.

Yeniden Refah Partisi'nin düzenlediği Mayıs Ayı İl Divan Toplantısı'nda, parti hedefleri ve Türkiye'nin liderlik rolü vurgulandı. Başkan Yasin Çeltek ve Merkez İlçe Başkanı Kenan Özer, önemli mesajlar verdi.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir