Tokat’ta Ramazan Bayramı Protokol Töreni: Vali Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Yazıcıoğlu’nun Katılımıyla Bayram Sevinci

Tokat’ta Ramazan Bayramı Protokol Töreni: Vali Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Yazıcıoğlu’nun Katılımıyla Bayram Sevinci

ABONE OL
10 Nisan 2024, 11:32:32

Tokat’ta Ramazan Bayramı münasebetiyle düzenlenen protokol törenine Vali Numan Hatipoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, AK Parti Milletvekilleri Mustafa Arslan ve Cüneyt Aldemir, Togü Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz ve diğer siyasi parti il ve merkez ilçe yetkilileri katıldı. Sabah bayrama namazıyla başlayan törende, karşıyaka merkez camiinde kılınan bayram namazı sonrası öğretmen evi toplantı salonunda protokol ve vatandaşlar bir araya geldi.

Vali Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Yazıcıoğlu, itfaiye müdürlüğü, emniyet müdürlüğü, jandarma komutanlığı, devlet hastanesi ve huzur evindeki çalışanları ziyaret etti. Tören sonunda ise şehit ailelerini evlerinde ziyaret edildi. Bayram sevinci dolu etkinliklerle geçen gün, vatandaşların huzur, güven ve sağlık içinde bayramlarını kutlamaları amaçlandı.

Ramazan Bayramı Protokol Töreni Tokat’ta Büyük Coşkuyla Kutlandı

Tokat’ta Ramazan Bayramı münasebetiyle düzenlenen protokol töreni, sabah namazıyla başladı ve Vali Numan Hatipoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, AK Parti Milletvekilleri Mustafa Arslan ve Cüneyt Aldemir, TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Yılmaz ve siyasi parti il ve merkez ilçe yetkilileri ile diğer protokol mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

Ortak Bayramlaşma Törenleri

Valilik ve belediyenin aldığı karar gereği, Ramazan Bayramı boyunca çeşitli ortak bayramlaşma törenleri düzenlendi. Karşıyaka Merkez Camii’nde kılınan bayram namazı sonrası, öğretmen evi toplantı salonunda Vali Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Yazıcıoğlu’nun da katılımıyla protokol ve vatandaşlar arasında bayramlaşma gerçekleştirildi.

Protokol Heyetinin Ziyaretleri

Ramazan Bayramı vesilesiyle düzenlenen törenlerde, protokol heyeti sırasıyla bayramda vatandaşların huzuru, güveni ve sağlığı için çalışan kurumları ziyaret etti. Tokat Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı, Devlet Hastanesi ve son olarak Tokat Huzur Evi’ne yapılan ziyaretlerde Vali Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Yazıcıoğlu, eşleriyle birlikte, koluk kuvvetleri ve sağlık görevlilerini ziyaret etti. Törenlerin sonunda ise şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Büyük Katılımlı Törenler ve Etkinlikler

Ramazan Bayramı süresince düzenlenen protokol törenleri, Tokat’ta büyük bir coşkuyla kutlandı. Vali Hatipoğlu ve Belediye Başkanı Yazıcıoğlu’nun liderliğinde gerçekleşen etkinlikler, hem protokol üyelerini hem de vatandaşları bir araya getirdi. Bayram sevinci, Tokat’ta birlik ve beraberlik havasını daha da güçlendirdi.

Kaynak: SafaTV – SRT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir