Tokat’ta öğrencilere hem istihdam hem eğitim

Tokat’ta öğrencilere hem istihdam hem eğitim

ABONE OL
07 Mart 2024, 00:43:57

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Artova Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde özel randevu birimine destek veriyor. Öğrenciler, çağrı desteği sağlayarak hem istihdam hem eğitim olanaklarından faydalanıyor. Rektör Prof. Dr. Fatih Yılmaz’a teşekkürlerini ileten öğrenciler, TOGÜ’nün iş birliği ve uygulamalı eğitim fırsatlarından memnuniyetlerini dile getirdi. Bu proje kapsamında öğrenciler, kısmi zamanlı olarak çalışarak hem pratik deneyim kazanıyor hem de kendilerini geliştirme imkanı buluyor. Bu iş birliği sayesinde öğrencilere önemli fırsatlar sunulurken, hastanenin özel randevu birimine de destek sağlanmış oluyor.

Öğrencilerin Destek Verdiği Özel Randevu Birimi

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Artova Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne Katkı Sağlıyor

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Artova Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin özel randevu birimine çağrı desteği sağlıyor. Öğrenciler, istihdam ve eğitim fırsatları doğrultusunda hastanenin bu birimine destek olmak amacıyla iş birliği yapıyor. 2023-2024 eğitim-öğretim bahar yarıyılının başlamasıyla birlikte öğrenciler bu göreve başlamış durumda. Kısmi zamanlı olarak istihdam edilen öğrencilere TOGÜ’nün çalışma fırsatı sunmanın yanı sıra çağrı merkezi alanında uygulamalı eğitim olanağı sunduğu belirtiliyor. Öğrenciler, bu fırsatları sağlayan Rektör Prof. Dr. Fatih Yılmaz’a teşekkürlerini iletti.

Gizli Hazineleri Keşfedin

Tokat’ta öğrencilere hem istihdam hem eğitim yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir