Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Recep Gökçe’ye Veda Yemeğinde Teşekkürlerini İletti

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Recep Gökçe’ye Veda Yemeğinde Teşekkürlerini İletti

ABONE OL
06 Mart 2024, 21:23:01

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, uzun yıllar Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini yürüten Recep Gökçe’nin emeklilik kararıyla düzenlenen veda yemeğine katıldı. Hatipoğlu, Gökçe’ye yaptığı değerli hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek emeklilik sonrası sağlık ve huzur dolu bir yaşam diledi. Gökçe, Tokat İl Özel İdaresi’nde yaptığı başarılı çalışmalarla takdir topladı. Vali Hatipoğlu, Gökçe’nin emeklilik sonrasında da başarılı olacağına inancını vurguladı. Veda yemeğinde duygusal anların yaşandığı ve Gökçe’ye minnettarlık ifade edildiği belirtildi. Yemeğe, çalışanlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve yerel yönetim temsilcileri de katıldı. Yemeğin, dostlukların pekiştirildiği anlamlı bir etkinlik olduğu vurgulandı. Bu özel günün ardından, Tokat İl Özel İdaresi’nde yeni bir dönemin başlayacağı ve şehre hizmet anlayışının devam edeceği umuluyor.

Numan Hatipoğlu, Recep Gökçe’ye Veda Yemeğinde Teşekkürlerini İletti

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, uzun yıllar boyunca Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini başarıyla yürüten Recep Gökçe’nin emeklilik kararıyla düzenlenen veda yemeğine katıldı. Vali Hatipoğlu, Tokat’a yaptığı değerli hizmetlerinden dolayı Gökçe’ye teşekkürlerini ileterek, emeklilik sonrası sağlık ve huzur dolu bir yaşam diledi.

Emeklilik Kararıyla Bir Dönem Sonlandı

2012 yılından bu yana Tokat İl Özel İdaresi’nin başarılı bir şekilde yönetilmesine katkı sağlayan Recep Gökçe, emeklilik kararıyla bir dönemin sonunu getirdi. Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, veda yemeğinde Gökçe’nin özverili çalışmalarını takdirle anarak, şehre katkılarından dolayı teşekkür etti.

Duygusal Anların Yaşandığı Özel Günde

Yemeğe katılan davetliler arasında, Tokat İl Özel İdaresi çalışanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve yerel yönetim temsilcileri bulunuyordu. Gökçe’nin emeklilik sürecindeki tecrübelerini paylaştığı ve birlikte geçirdikleri anıları hatırladıkları bu özel günde, duygusal anlar yaşandı.

Yeni Bir Hayata Adım Atmanın Heyecanı

Vali Hatipoğlu, yaptığı konuşmada, Recep Gökçe’nin özverili çalışmalarının Tokat’ın gelişimine önemli katkılar sağladığını belirtti. Gökçe’nin, kurum içindeki uyumlu ve başarılı çalışmalarıyla ön plana çıktığını vurgulayan Vali, emekliliğinin ardından da başarılarının devam edeceğine olan inancını dile getirdi.

Recep Gökçe ise, yıllar boyunca Tokat İl Özel İdaresi’nde görev yapmaktan dolayı duyduğu mutluluğu ifade ederek, emeklilik sonrası yeni bir hayata adım atmanın heyecanını paylaştı. Katılımcılara teşekkür eden Gökçe, birlikte çalıştığı herkese minnettar olduğunu belirtti.

Veda Yemeğiyle Yeni Bir Dönem Başlıyor

Veda yemeği, duygusal anların yaşandığı, dostlukların pekiştirildiği ve bir dönemin kapanışının yapıldığı anlamlı bir etkinlik olarak hafızalara kazındı. Recep Gökçe’nin emekliliğinin ardından Tokat İl Özel İdaresi’nde yeni bir dönemin başlayacağı ve şehre hizmet anlayışının devam edeceği umut ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir