Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurul Başkanı Fatih Gökdere’nin Ramazan Bayramı Mesajı

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurul Başkanı Fatih Gökdere’nin Ramazan Bayramı Mesajı

ABONE OL
09 Nisan 2024, 13:38:30

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurul Başkanı Fatih Gökdere, sağlık ve mutluluk dolu bir bayram diliyor. Küskünlüklerin yerine kardeşliğin geçtiği, huzurlu ve bereketli bir bayram geçirmemizi temenni ediyor. Bayram mesajını TSO logosuyla birlikte paylaşan Gökdere, sevdikleriyle birlikte mutlu bir bayram geçirmemizi diliyor. Gökdere’nin mesajı, SafaTV üzerinde yayınlandı.

Ramazan Bayramı Kutlaması

Bu bayram, sağlık ve mutluluk dolu bir şekilde geçirmeniz dileğiyle sizlere en içten bayram dileklerimi iletiyorum. Küskünlüklerin yerini kardeşlik ve sevgiye bıraktığı bu özel günü, huzur ve bereketle kutlamanızı dilerim.

Fatih Gökdere’nin Mesajı

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurul Başkanı Fatih Gökdere’nin bayram mesajı, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapmaktadır. Gökdere’nin ifade ettiği gibi, bayramlar sevdiklerimizle bir araya gelerek paylaşmanın, sevginin ve hoşgörünün önemini hatırlamamıza vesile olmalıdır.

Sağlıklı ve Mutlu Bir Bayram

Görsellerde de görüldüğü gibi, bayram coşkusunu doyasıya yaşamak için sağlık konusunda da özenli olmalıyız. Sağlık, mutluluğun temelidir ve bu bayramda sağlıklı kalarak, sevdiklerimizle birlikte huzurlu bir bayram geçirmek en büyük dileğimiz olmalıdır.

İyi bayramlar dilerim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir