Tokat Milletvekili Dt.Cüneyt Aldemir’in Ramazan Bayramı Mesajı

Tokat Milletvekili Dt.Cüneyt Aldemir’in Ramazan Bayramı Mesajı

ABONE OL
09 Nisan 2024, 12:51:03

Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt Aldemir, Ramazan Bayramı dolayısıyla hemşehrilerine bir mesaj yayınladı. Aldemir, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının güçlendiği bu özel günü kutladı. Bayramın merhamet, paylaşım ve affedicilik değerlerini hatırlattığını belirten Aldemir, Türkiye’nin kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı. Şehitleri rahmetle anan Aldemir, bayramı huzur ve sağlık içinde geçirmeyi dileyerek sağlık çalışanları ve güvenlik güçlerine teşekkürlerini iletti. Mesajının sonunda, birlikte nice bayramlara ulaşmayı umut ettiğini belirtti.

Ramazan Bayramı Kutlaması

Sevgili Hemşehrilerim,

Ramazan Ayı’nı muhabbetle, sevgiyle ve birlik içinde geçirdikten sonra Ramazan Bayramı’nı umut ve dua ile karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kalplerimizdeki sevgi ve dayanışmanın arttığı, bağlılığımızın pekiştiği, dostluk ve kardeşlik duygularımızın güçlendiği bir bayram geçirmeniz için Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Müstesna Zaman: Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramı, merhameti, paylaşmayı, dayanışmayı ve affediciliği hatırlatan özel zamanlardan biridir. Bu kıymetli günler, Rabbimizin bir nimeti olmanın yanı sıra milli birlik ve beraberliği pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır.

Birlikte Yürümek ve Destek Olmak

Değerli hemşehrilerimizle birlikte yürümekten, destek olmaktan büyük bir onur duyuyoruz. Bu bayramda yanlarında olacağımızı belirtmek isterim. Çocuklarımızın huzur ve refah içinde nice bayramlara erişmeleri için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Hedeflerimiz Büyük

Türkiye Yüzyılı’na dair hayallerimiz ve hedeflerimiz büyük. Tokat’ın ve ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamak adına var olan tüm imkanları seferber etme kararlılığındayız.

Görevi Başındaki Kahramanlarımıza Teşekkür

Aziz şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, kahraman gazilerimize afiyetler diliyoruz. Bayramımızı huzur, güven ve sağlık içinde geçirmemizi sağlayan güvenlik güçlerimiz, sağlık çalışanlarımız ve tüm hemşehrilerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.

Ramazan Bayramı’nı sağlık, huzur ve bereket dolu bir şekilde geçirmenizi temenni ediyor, nice bayramlara birlikte ulaşmayı ümit ediyorum.

Saygılarımla,
Dt. Cüneyt ALDEMİR
Tokat Milletvekili
Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir