Tokat Gaziosmanpaşa Lisesi’nden Benzersiz Etkinlik

Tokat Gaziosmanpaşa Lisesi’nden Benzersiz Etkinlik

ABONE OL
04 Mayıs 2024, 20:07:05

Gaziosmanpaşa Lisesi'nden Büyüleyici Bir Etkinlik: Kuantum Perspektifinde Tasavvuf ve Yunus Emre

Gaziosmanpaşa Lisesi, Liselerde Bilim Uygulamaları Projesi kapsamında düzenlenen "Anadolu İrfanı ve Değerlerimiz: Kuantum Perspektifinde Tasavvuf ve Yunus Emre" başlıklı etkinlikle eğitimde çığır açmaya devam ediyor. Tokat'ın mistik atmosferinde, Yağıbasan Medresesi'nde gerçekleşen etkinliğe, Bakanlığın vizyonuyla kültür ve eğitimi buluşturan Gaziosmanpaşa Lisesi Proje Ekibi ev sahipliği yaptı. Etkinlikte, eğitimci ve şair Mahmut Hasgül'ün değerli konuşmasıyla katılımcılara ilham verildi.

Yunus Emre'nin İzinde: Öğrencilerin Dokunuşu

Proje kapsamında yer alan öğrenciler, Yunus Emre'nin eserleriyle duygusal bir yolculuğa çıkardılar katılımcıları. Etkinlikte, tüm misafirlere verilen tohumlu kalemlerle anlam kazanan program, öğrenci ve öğretmenlerin emekleriyle taçlandı.

Teşekkürler ve Minnettarlık

Gaziosmanpaşa Lisesi adına düzenlenen etkinlikte emeği geçen herkese teşekkürler sunuldu. Bu özel buluşmada, Sayın Bakanımız Metin Gürdere'ye, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Kır'a, konuşmacı Mahmut Hasgül'e ve katkı sağlayan tüm öğretmen ve öğrencilere minnettarlık ifade edildi.

Tokat'ın Görkemiyle Buluşma: Geleceğe Işık Tutan Bir Program

Gaziosmanpaşa Lisesi'nin düzenlediği etkinlik, Tokat'ın zengin kültürü ve eğitim alanındaki ilerlemelerini bir araya getirerek, geleceğe ışık tutan bir program olarak öne çıktı. Anadolu İrfanı ve Değerlerimiz'in kuantum perspektifinde ele alındığı bu muazzam buluşma, eğitim dünyasında önemli bir iz bıraktı.

Gizli Hazineleri Keşfedin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir