Tokat Emniyeti Narkotik Şube Uyuşturucu Tavirlerine Operasyon Düzenledi

Tokat Emniyeti Narkotik Şube Uyuşturucu Tavirlerine Operasyon Düzenledi

ABONE OL
04 Nisan 2024, 15:48:42

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Ramazan Bayramı süresince huzur ve güvenliği sağlamak amacıyla uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyon düzenledi. Operasyon sonucunda 100 gram Metamfetamin, 110 adet Ecstasy hap, 16,65 gram Kubar Esrar ve 164 adet Sentetik Ecza hap ele geçirildi. 3 şüpheli gözaltına alındı ve adli işlem başlatıldı. M.Ö. ve C.G. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, M.A.E. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tokat Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube, uyuşturucu madde suçlarıyla mücadelesini etkin bir şekilde sürdürüyor.

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Operasyonu

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Ramazan Bayramı süresince huzur ve güven içerisinde bir bayram geçirilmesi amacıyla önemli bir operasyon düzenledi. 02-03 Nisan 2024 tarihlerinde il genelinde gerçekleştirilen operasyonlarda uyuşturucu tacirlerine yönelik başarılı bir operasyon gerçekleştirildi.

Ele Geçirilen Maddeler

Operasyon sonucunda tam olarak şu maddeler ele geçirildi:

  • 100 gram Metamfetamin
  • 110 adet Ecstasy hap
  • 16,65 gram Kubar Esrar
  • 164 adet Sentetik Ecza hap

Bu maddelerin ele geçirilmesi ile birlikte 3 şüpheli gözaltına alındı ve “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti Yapmak” suçundan adli işlem başlatıldı. Gözaltına alınan şüphelilerden M.Ö. ve C.G. adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, M.A.E. ise tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Mücadelenin Devamı

Tokat Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, uyuşturucu madde suçlarına karşı mücadelesini etkin bir şekilde artırarak sürdürmektedir. Toplumun huzuru ve güvenliği için çalışmalarını kararlılıkla sürdüren ekipler, uyuşturucu tacirlerine yönelik başarılı operasyonlarını aralıksız bir şekilde devam ettirmektedir.

Detaylı bilgi için orijinal haber kaynağına göz atabilirsiniz: Tokat Emniyeti Narkotik Şube Uyuşturucu Tavirlerine Operasyon Düzenledi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir