Tokat Belediye Plevne Spor’a Destek Çağrısı

Tokat Belediye Plevne Spor’a Destek Çağrısı

ABONE OL
01 Mayıs 2024, 23:07:04

Başkan Vekili Mehmet Elibol Tokat Halkını Destek İçin Seyircilere Seslendi

Başkan Vekili Mehmet Elibol'un Çağrısı

Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü Başkan Vekili Mehmet Elibol, önemli bir açıklama yaparak Tokat halkından büyük destek istedi. Elibol, Perşembe günü Tokat Gazi Osmanpaşa Stadyumu'nda gerçekleşecek olan Armoni Alanya Kestel spor maçı öncesi taraftarları tribünlere davet etti. Takımın mevcut durumu ve beklentileri hakkında konuşan Elibol, "Bugün birlik ve dayanışma günüdür. Ligi zorlu bir mücadele sonucunda buraya kadar getirdik. Tüm Tokatlı hemşerilerimizden açık bir destek talebinde bulunuyorum. İnşallah bu takım ligi 1. sırada bitiremese de play-offlardan şampiyon olarak ayrılacak." şeklinde konuştu.

Play-Off Maçlarına İlişkin Beklentiler

Başkan Vekili Elibol, play-off maçlarının zorlu geçeceğini vurgulayarak, "Bu aşamada takımların taraftarlarından iyi futbol beklenmemeli. Bu maçlar skor ve netice odaklı mücadelelere sahne olur. Tokat Belediye Plevne Spor takımı da sahada skor almaya odaklanacaktır." ifadelerini kullandı. Elibol, tüm spor severleri ve Tokatlıları Perşembe günü Gazi Osmanpaşa Stadyumu'nda gerçekleşecek maça davet ederek, "Stadın tıklım tıklım dolması, muhteşem bir atmosfer oluşturulması için tüm taraftarların destek olmalarını bekliyoruz." dedi.

Takımın Durumu ve Motivasyonu

Maç öncesinde takımın moralli olduğunu belirten Elibol, "Takımın genel motivasyonu oldukça yüksek. Tüm sporcularımızın maçın önemini kavradığına inanıyorum. Teknik ekip, sporcular, sağlık ekibi ve diğer çalışanlarımız maça odaklandılar." şeklinde konuştu. Taraftarlardan maç boyunca sakin ve sabırlı olmalarını isteyen Elibol, "Maç boyunca takımımıza destek olmalarını bekliyoruz. Erken gelip yerlerini alarak maça odaklanmalarını ve kalabalık kapılardan kaçınmalarını rica ediyoruz." diyerek sözlerini noktaladı. Son olarak, Tokatlı siyasetçileri, mülki amirleri ve tüm spor severleri maça davet eden Elibol, çalışanlardan da maç sırasında biraz hoşgörülü olmalarını istedi.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir