Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu’ndan Kadınlara 8 Mart Hediyesi

Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu’ndan Kadınlara 8 Mart Hediyesi

ABONE OL
08 Mart 2024, 11:56:26

Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu, Belediye tarafından açılan Hanımlar Kıraathanesi’nin açılış törenine katılım oldukça yoğundu. Açılışa bayanların yanı sıra AK Parti il ve ilçe teşkilatları ile kadın kolları da katıldı. Başkan Eroğlu, yaptığı konuşmada “Güçlü Kadınlar, Güçlü Toplum” diyerek, tesisin Tokatlı kadınlara ve tüm kadınlara bir armağan olduğunu belirtti ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Ayrıca açılışta video ve fotoğraf çekimleri de yapıldı. Haberin detayları için [buraya](https://www.safatv.com.tr/tokat-belediye-baskani-ve-adayi-eyup-eroglundan-kadinlara-8-mart-hediyesi/) göz atabilirsiniz.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Hanımlar Kıraathanesi’ni Açtı

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, belediyenin sosyal hizmetler kapsamında hayata geçirdiği yeniliklerden biri olan Hanımlar Kıraathanesi’ni bugün törenle açtı. Açılışa yoğun ilgi gösteren bayanların yanı sıra AK Parti il ve ilçe teşkilatları kadın kolları da törende hazır bulundu.

Eroğlu’dan Kadınlara Özel Mesaj

Başkan Eroğlu yapmış olduğu konuşmada, “Güçlü Kadınlar, Güçlü Toplum” vurgusunu yaparak şunları söyledi: “Başta şehit anneleri ve eşleri olmak üzere, yaşamın her anında her türlü fedakarlıkta bulunan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Bu tesis başta Tokatlı kadınlarımıza ve tüm kadınlara Tokat Belediyesi’nin bir armağanıdır diyerek tekrar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Açılışa İlgi Büyük Oldu

Açılışa katılan bayanlar ve davetliler, yeni kıraathanesini görme ve deneyimleme fırsatı buldular. Etkinlikte kadınlar arasında hoş sohbetler gerçekleşirken, Hanımlar Kıraathanesi’nin sunduğu imkanlar da beğeni topladı.

8 Mart Kadınlar Günü’ne Özel Etkinlikler

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle düzenlenen bu etkinlikle, kadınların toplumda daha fazla yer alması ve desteklenmesi hedefleniyor. Eroğlu’nun kadınlara yönelik bu önemli adımı, Tokatlı kadınlar arasında memnuniyetle karşılandı.

Tesisin Tanıtımı İçin Videolar ve Fotoğraflar

Açılış etkinliği sırasında çekilen videolar ve fotoğraflar, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Hanımlar Kıraathanesi’nin modern tasarımı ve donanımı, Tokatlının beğenisini kazandı.

Özetle, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun kadınlar için gerçekleştirdiği bu önemli adım, kadınların toplumda daha etkin bir rol oynamasına olanak tanıyor. Hanımlar Kıraathanesi, Tokatlı kadınlar için önemli bir buluşma noktası olmaya aday.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir