Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu; İstiklal Marşının Kabulünün 103.Yıldönümü İçin Kutlama Mesajı Yayınladı

Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu; İstiklal Marşının Kabulünün 103.Yıldönümü İçin Kutlama Mesajı Yayınladı

ABONE OL
12 Mart 2024, 12:32:06

Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu, İstiklal Marşı’nın kabulünün 103. yıl dönümünde Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy başta olmak üzere İstiklal Mücadelesi kahramanlarını rahmetle anarak kutlama mesajı yayınladı. Haberin detayları için tıklayın.

Eyüp Eroğlu’nun İstiklal Marşı Kutlama Mesajı

Tokat Belediye Başkanı ve adayı Eyüp Eroğlu, İstiklal Marşı’nın kabulünün 103. yıldönümü için duygusal bir kutlama mesajı yayınladı. Bu özel gün vesilesiyle milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy başta olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin kahramanlarını rahmetle ve minnetle anmayı ihmal etmedi.

Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Anıyor

Eyüp Eroğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda, “Korkma… İstiklal Marşımızın kabulünün 103’üncü yıl dönümünde Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy başta olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmetle, minnetle anıyorum.” ifadelerine yer verdi. Bu sözlerle, Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinde emeği geçenleri unutmadığını ve minnet duyduğunu belirtti.

Duygusal Mesajın Ardında İstiklal Marşı Sevgisi

Eyüp Eroğlu’nun paylaştığı duygusal mesaj, İstiklal Marşı’nın Türk milleti için ne kadar önemli ve değerli bir simge olduğunu bir kez daha hatırlattı. Mehmet Akif Ersoy’un kaleme aldığı bu eşsiz eser, Türk milletinin bağımsızlık ve vatan sevgisini en güzel şekilde ifade eden bir destan olarak her zaman kalplerde yaşayacak.

İstiklal Marşı’nın 103. Yıldönümünde Önemi

İstiklal Marşı’nın kabul edildiği 12 Mart 1921 tarihi, Türk milletinin bağımsızlık mücadelesinin en önemli dönüm noktalarından biridir. Bu nedenle her yıl bu tarih, büyük bir gurur ve coşkuyla kutlanmaktadır. Eyüp Eroğlu’nun da bu özel günde yapmış olduğu kutlama mesajı, Türk milletinin milli değerlerine verdiği önemi ve bağlılığı bir kez daha gözler önüne sermiştir.

Sosyal Medyada Geniş Yankı Bulan Mesaj

Eyüp Eroğlu’nun İstiklal Marşı’nın kabulünün 103. yıldönümü için yayınladığı duygusal mesaj, sosyal medyada geniş yankı uyandırmış ve birçok kullanıcı tarafından paylaşılarak desteklenmiştir. Türk milletinin birlik ve beraberliği, vatan sevgisi ve milli değerlere bağlılığının bir kez daha dile getirildiği bu mesaj, büyük bir beğeni ve takdir toplamıştır.

Eyüp Eroğlu’nun İstiklal Marşı’nın kabulünün 103. yıldönümü için yayınladığı kutlama mesajı, Türk milletinin milli değerlerine olan bağlılığını ve vatan sevgisini en güzel şekilde ifade etmiştir. İstiklal Marşı’nın Türk milleti için ne kadar önemli bir değer olduğunu bir kez daha hatırlatan bu mesaj, tüm vatandaşlar tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir