Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu; 18 Mart Çanakkale Zaferinin 109.Yıldönümü Mesajı

Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu; 18 Mart Çanakkale Zaferinin 109.Yıldönümü Mesajı

ABONE OL
18 Mart 2024, 12:30:06

Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümü nedeniyle şehitler anıtına çelenk sunumu gerçekleştirdi ve şehitlerin kabirlerini ziyaret etti. Geçmişten bugüne vatan uğruna toprağa düşen şehitleri rahmetle anan Eroğlu, ruhlarına şad olsun dedi. Etkinliğe dair detaylar ve Eroğlu’nun mesajı için linki ziyaret edebilirsiniz.

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlamaları Tokat Şehitler Anıtında Gerçekleştirildi

Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümü nedeniyle Tokat Şehitler Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirdi. Bu anlamlı gün vesilesiyle şehitlerimizin kabirlerini ziyaret eden Eroğlu, vatan uğruna toprağa düşen şehitleri rahmetle andı ve ruhlarının şâd olmasını diledi.

Şehitlerimize Duayla Anma

Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümünde şehitlerimizi anmak ve onların kahramanlıklarını anlatmak, Türk milletinin ortak bir değeri olarak her yıl gururla kutlanır. Eroğlu’nun yaptığı çelenk sunumu ve ziyaret, şehitlerimize olan minnet ve saygının bir göstergesi olarak kabul edildi.

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin Önemi

Çanakkale Zaferi, Türk milletinin tarihteki önemli dönüm noktalarından biridir. Anadolu’nun bağımsızlığı ve Türk milletinin var olma mücadelesi adına verilen destansı bir mücadele olan Çanakkale Zaferi, milletimizin birlik ve beraberliğinin en güzel örneklerinden biridir. Bu zafer, tarihimizdeki en önemli zaferlerden biri olarak kabul edilir ve her yıl büyük bir gurur ve coşkuyla kutlanır.

Şehitlerimizi Unutmayacağız

Şehitlerimiz, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş kahramanlarımızdır. Onların bize bıraktığı mirası korumak ve yaşatmak, Türk milletinin en kutsal görevidir. Şehitlerimizi her zaman minnetle anacak ve onların aziz hatıralarını yaşatacağız.

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. yıl dönümünde yapılan bu anlamlı etkinlikler, şehitlerimizin kahramanlığını ve vatan sevgisini bir kez daha hatırlatmıştır. Türk milleti olarak şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman unutmayacak ve onların bize emanet ettiği vatanı en iyi şekilde koruyacağız. Ruhları şad olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir