TOGÜ’den Kadir Gecesi Karşılama Özel Konseri

TOGÜ’den Kadir Gecesi Karşılama Özel Konseri

ABONE OL
04 Nisan 2024, 14:54:41

Üniversite Devlet Konservatuvarı tarafından düzenlenen “Kadir Gecesi Karşılama Özel Konseri” Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Konserde Rektör Yardımcısı, Devlet Konservatuvarı Müdürü, Genel Sekreter ve İl Milli Eğitim Müdürü gibi önemli isimlerin yanı sıra akademik ve idari personel ile öğrenciler de yer aldı. Konserde birçok isim görev aldı ve icracılara teşekkür belgesi takdim edildi. Etkinlik kapsamında yapılan konser, katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Üniversite Devlet Konservatuvarı’ndan Unutulmaz Bir Gece: Kadir Gecesi Özel Konseri

Üniversite Devlet Konservatuvarı, muhteşem bir etkinliğe imza attı. Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonunda düzenlenen “Kadir Gecesi Karşılama Özel Konseri”ne yoğun ilgi vardı. Konserde, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rasim KOÇYİĞİT, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Şahin SÖZEN, Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Mehmet Serkan UMUZDAŞ, Genel Sekreteri Prof. Dr. Muhittin DEMİRAY, ve İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KIR gibi önemli isimler de yer aldı.

Konservatuvarın Yetenekli İsimleri Sahne Aldı

Arş. Gör. Hasan Zahid YURDAGÜL’ün hazırladığı konserde, birbirinden değerli sanatçılar sahne aldı. Doç. Dr. Gamze KÖPRÜLÜ YAZICI, Dr. Öğr. Üyesi Cevahir Korhan IŞILDAK, Dr. Öğr. Üyesi Faysal ARPAGUŞ, Öğr. Gör. Aziz DESTEGÜL, Arş. Gör. Bora KANAR, lisans öğrencisi Rabia AKCAN ve Abdulkadir UĞRAŞAN unutulmaz bir performans sergiledi.

Teşekkür Belgesi İle Onurlandırıldılar

Gecenin sonunda, konserde yer alan tüm sanatçılara teşekkür belgesi takdim edildi. Katılımcılar, gösterdikleri performans ve emekleri için tebrik edildi. “Kadir Gecesi Karşılama Özel Konseri” unutulmaz anlara ev sahipliği yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşılan Görseller

Etkinlikten kareler ise sosyal medyada da yankı uyandırdı. Konserden çeşitli anılar ve atmosferi yansıtan fotoğraflar, katılımcılar tarafından paylaşıldı ve beğeni topladı. Bu özel gece, müzik ve sanatseverler için unutulmaz bir deneyim oldu.

Kaynak: SafaTV – SRT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir