TOGÜ TEMA Kulübünden Birincilik

TOGÜ TEMA Kulübünden Birincilik

ABONE OL
07 Mart 2024, 14:01:42

TOGÜ TEMA Kulübü Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Esra Kaplan ve Kulüp başkanı Erdem Türköz, Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ı ziyaret etti. Kulüp, Türkiye genelinde en fazla gönüllü kazanımı kapsamında birincilik ödülü aldı. Rektör YILMAZ, kulübü tebrik ederek başarılar diledi. [Kaynak: SafaTV]

TOGÜ TEMA Kulübü Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ı Ziyaret Etti

TOGÜ TEMA Kulübü Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Esra Kaplan ve Kulüp Başkanı Erdem Türköz, Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Kulüp yönetimi, TOGÜ TEMA Kulübü’nün yürüttüğü çalışmalar hakkında Rektör YILMAZ’a bilgiler sundu.

En Fazla Gönüllü Kazanımı Sağlayarak Birincilik Ödülü Aldılar

TOGÜ TEMA Kulübü, Türkiye genelinde en fazla gönüllü kazanımı sağlayarak gönüllülük ödüllerinde birincilik ödülüne layık görüldü. Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Kulüp Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Esra Kaplan, Kulüp Başkanı Erdem Türköz ve Kulüp Başkan yardımcıları Seyit Ömer KİRİŞ ve Sena Nur GÜLMEZ’i almış oldukları ödül dolayısıyla tebrik ederek başarılar diledi.

Ödül Töreninden Kareler

Ziyaret sırasında çekilen fotoğraflarda, Rektör YILMAZ ve TOGÜ TEMA Kulübü yönetimi gülümseyerek ödül töreninden kareler paylaştılar.

TOGÜ TEMA Kulübü’nün Başarıları Devam Edecek

TOGÜ TEMA Kulübü, gönüllülük çalışmalarında gösterdiği başarılarla adından sıkça söz ettirmektedir. Kulüp yönetimi, bu ödülün kendileri için bir teşvik olduğunu ve gelecekte de benzer başarıları elde etmeyi hedeflediklerini belirttiler. Rektör YILMAZ da TOGÜ TEMA Kulübü’nün başarılı çalışmalarının üniversitenin sosyal sorumluluk projelerine katkı sağladığını vurgulayarak, kulübe desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

TOGÜ TEMA Kulübü, üniversite gençliğinin sosyal sorumluluk bilincini artırmak ve çevreye duyarlı projeler yürütmek amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ın destekleriyle, kulübün başarılarına yenilerinin eklenmesi beklenmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir