Süper Vali’nin Oğlu Tokat’ta Belediye Başkanı Oldu

Süper Vali’nin Oğlu Tokat’ta Belediye Başkanı Oldu

ABONE OL
02 Nisan 2024, 12:48:20

Tokat Belediye Başkanlığı seçimlerinde MHP, tarihi bir zafer elde etti. Kesin olmayan sonuçlara göre, MHP adayı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu başarılı oldu. Seçim zaferiyle birlikte MHP taraftarları kutlamalar düzenledi. MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, sevinci paylaşarak kutlama mesajı yayınladı. Tokat halkı da coşkuyla zaferi kutladı. Başkan Yazıcıoğlu, değişim ve adalet vurgusu yaparak hizmet sözü verdi. Parti yetkilileri ve Tokatlilar, sevinçlerini birlikte paylaştı.

MHP’nin Tarihi Zaferi: Tokat Belediye Başkanlığı Seçimleri

MHP’nin Tarihi Başarısı

Tokat’ta gerçekleştirilen yerel seçimlerde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) büyük bir zafer elde etti. Kesin olmayan sonuçlara göre, MHP adayı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Tokat Belediye Başkanlığı için büyük bir başarıya imza attı.

Yücel Bulut’tan Kutlama Mesajı

Tokat Milletvekili Yücel Bulut, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “MHP olarak tarihimizde ilk kez Tokat Belediye Başkanlığını kazandık” şeklinde ifadeler kullanarak, partililer ve Tokat halkıyla sevinci paylaştı.

Kutlamalar Şehri Sardı

Seçim zaferinin ardından MHP taraftarları, GOP Bulvarı’nda konvoy düzenleyerek kutlamalara başladı. Kutlamalar daha sonra Cumhuriyet Meydanı’nda devam etti ve şehrin dört bir yanına yayıldı. Partililer ve Tokat halkı, bu tarihi zaferi coşkuyla kutladı.

Yücel Bulut’tan Anlamlı Açıklamalar

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, seçim sonrası yaptığı konuşmada, “Bu seçim garibanın, yetimin, gözü yaşlı anaların seçimidir. Kazanan Tokat oldu. Omuz omuza verdiğiniz, hep beraber hakkı, hakikati sahibine teslim ettiniz” dedi. Bulut, seçimin sadece MHP’nin değil, gecekondularda ve mağaralarda yaşamak zorunda bırakılan kadınların, işsizlikten muzdarip Tokatlıların zaferi olduğunu vurguladı.

Yazıcıoğlu’ndan Teşekkür Mesajı

MHP Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, kutlama töreninde yaptığı konuşmada, “Değişim başladı. Seçimi barış, mutluluk, umut kazandı. Evet. Bu seçimi adalet kazandı. Seçim sürecinde çok çalıştık, çok çabaladık. Sizinle beraber güzel hizmetler yapacağız. Tokat’ı kucaklayacağız. Kapım sonuna kadar açık, gelin, meramınızı anlatın” şeklinde konuştu.

Tokat Belediye Başkanlığı seçimlerinde MHP tarihi bir zafer kazandı. Parti yetkilileri ve Tokat halkı, kutlamalarla sevinci paylaştı. Mehmet Kemal Yazıcıoğlu’nun başarısı tarihe geçti.

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın

Süper Vali’nin Oğlu Tokat’ta Belediye Başkanı Oldu yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir