Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ; Türk Polis Teşkilatının 179. Yıldönümü Kutlu Olsun

Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ; Türk Polis Teşkilatının 179. Yıldönümü Kutlu Olsun

ABONE OL
10 Nisan 2024, 09:59:45

Emniyet Teşkilatımızın 179. Kuruluş Yıl Dönümü kutlamaları kapsamında, Polis Nizamnamesi’nin kabul edildiği tarihten bu yana hizmet veren polislerimizin fedakarlıkları ve cesaretleri övgüyle anıldı. Şehit polislerimiz için rahmet dilenirken, gazi polislerimize minnet duyuldu ve görevlerini başarıyla yerine getiren tüm emniyet mensuplarına teşekkür edildi. Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ da Türk Polis Teşkilatının bu özel gününü kutladı ve emniyet mensuplarına sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir hayat diledi.

Emniyet Teşkilatı: 179 Yıl

Polis Nizamnamesi’nin kabul edildiği 10 Nisan 1845 tarihinden bu yana, ülkemizin her köşesinde huzur ve güvenliğin sağlanması, vatandaşlarımızın temel hak ve özgürlüklerinin korunması gibi kritik görevleri üstlenen Emniyet Teşkilatı, 179. Kuruluş Yıl Dönümünü gururla kutluyoruz. Bu özel günde, görevlerini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Minnettarlık ve Teşekkür

Gösterdikleri özveri ve cesaret için tüm emniyet mensuplarına minnettarız. Görevlerini yerine getiren polislerimize ve emekli olanlara aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir hayat diliyoruz. Emniyet Teşkilatı, ülkemizin aydınlık ve güvenli geleceği için gece gündüz demeden fedakarca çalışmaya devam etmektedir.

Güvenliğin Teminatı

Emniyet Teşkilatımız, toplumun huzur ve güvenliğini sağlamak adına büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Görevlerini yerine getirirken risk altında olan polislerimiz, her zaman vatandaşların yanında olmuş ve olmaya devam edecektir. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak için gece gündüz fedakarca çalışan emniyet mensupları, ülkemizin güvenliğinin teminatıdır.

Bir Kutlama ve Tebrik Mesajı

Emniyet Teşkilatımızın 179. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısıyla tüm polis memurlarına ve emniyet mensuplarına bir kez daha tebriklerimizi iletiyor, görevlerinde başarılar diliyoruz. Ülkemizin dört bir yanında görev yapan polislerimiz, milletimizin huzuru ve güvenliği için büyük bir sorumlulukla çalışmaktadırlar. Bu özverili çalışmaları için teşekkür ediyor, emniyet teşkilatımıza nice başarılı yıllar ve kutlu olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir