Ramazan Nedeniyle Tokat Belediyesinin Düzenlediği Tekne Orucu Programı Belediye İftar Çadırında Yapıldı

Ramazan Nedeniyle Tokat Belediyesinin Düzenlediği Tekne Orucu Programı Belediye İftar Çadırında Yapıldı

ABONE OL
24 Mart 2024, 14:11:52

Tokat Belediyesi, Ramazan nedeniyle düzenlediği Tekne Orucu Programını Belediye İftar Çadırında gerçekleştirdi. Programa Tokat Milletvekilleri, belediye başkanı ve adayı, çocuklar ve katılımcılar coşkulu bir şekilde katıldı. Etkinlikte, çocuklar Tekne Oruçlarını açarken eğlenceli zaman geçirdiler. Başkan Eroğlu, etkinliğin miniklerin mutluluğunu ve birlikte geçirilen keyifli zamanı vurgulayarak Rabbim’in diğer coğrafyalardaki çocuklara da mutluluk nasip etmesi temennisinde bulundu. Programda çekilen resimler de etkinliğin hatırasını ölümsüzleştirdi. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve görseller için [haber linkine](https://www.safatv.com.tr/ramazan-nedeniyle-tokat-belediyesinin-duzenledigi-tekne-orucu-programi-belediye-iftar-cadirinda-yapildi/) göz atabilirsiniz.

Tokat Belediyesi tarafından düzenlenen Tekne Orucu Programı

Tokat Belediyesi, Ramazan ayı nedeniyle her yıl geleneksel olarak düzenlediği Tekne Orucu Programı’nda minikleri özel bir iftarla buluşturdu. Program, Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arsalan’ın da katılımıyla gerçekleşti. Ayrıca etkinliğe Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu da katılarak çocuklarla bir araya geldi.

Miniklerin coşkulu katılımıyla renkli bir etkinlik

Çocukların katılımıyla çok renkli ve coşkulu geçen etkinlikte, Tokat Belediyesi tarafından hazırlanan gösteriler eşliğinde minikler Tekne Oruçlarını açma fırsatı buldular. Ramazanın güzel atmosferinde gerçekleşen etkinlik, çocuklar için unutulmaz anlar yaşatırken aileleri de mutlu etti.

Başkan Eroğlu’nun açıklamaları

Tokat Belediye Başkanı ve Adayı Eyüp Eroğlu, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, “Bu yıl 4.sü düzenlediğimiz ‘Tekne Orucum’ İftarında miniklerimiz ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızla bir aradayız. Yoğun bir katılımla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize katılan bütün çocuklarımızı gözlerinden öpüyor, değerli ailelerine selam ediyorum. Rabbim Tokat’taki çocuklarımızın mutluluğunu daim etsin” dedi.

Etkinliğe dair görseller

Etkinlikten bazı görselleri aşağıdaki linklere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz:
– [Görsel 1](https://www.safatv.com.tr/ramazan-nedeniyle-tokat-belediyesinin-duzenledigi-tekne-orucu-programi-belediye-iftar-cadirinda-yapildi/gjcdeyqxkaamm9g/)
– [Görsel 2](https://www.safatv.com.tr/ramazan-nedeniyle-tokat-belediyesinin-duzenledigi-tekne-orucu-programi-belediye-iftar-cadirinda-yapildi/gjcdscjxwaazq5o/)
– [Görsel 3](https://www.safatv.com.tr/ramazan-nedeniyle-tokat-belediyesinin-duzenledigi-tekne-orucu-programi-belediye-iftar-cadirinda-yapildi/gjcdwnfxwaag8ex/)
– [Görsel 4](https://www.safatv.com.tr/ramazan-nedeniyle-tokat-belediyesinin-duzenledigi-tekne-orucu-programi-belediye-iftar-cadirinda-yapildi/gjcc5k1wiaael0_)

Bu özel etkinlik, Tokat Belediyesi’nin çocuklar için düzenlediği keyifli ve anlamlı bir organizasyon olarak hafızalarda yerini aldı. Miniklerin mutluluğuna tanıklık eden Tokatlılar, böylesine güzel etkinliklerin devamını dilerken, belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir