Ramazan İklimi ve İman Bilinci Paneli Gerçekleştirildi

Ramazan İklimi ve İman Bilinci Paneli Gerçekleştirildi

ABONE OL
20 Mart 2024, 14:26:01

Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi tarafından düzenlenen “Ramazan İklimi ve İman Bilinci” paneline, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rasim KOÇYİĞİT, akademisyenler, idari personel ve öğrenciler katıldı. Panelde, Prof. Dr. Emine ÖĞÜK ve Prof. Dr. Mehmet DEMİRTAŞ, “İmanın Mahiyeti ve Önemi” ile “İnançla İlgili Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konularını ele aldı. Panelin ardından Dini Musiki Dinletisi yapıldı ve program teşekkür belgesi takdimi ile son buldu. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Ramazan İklimi ve İman Bilinci Paneli

15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi Milli İrade Salonunda düzenlenen “Ramazan İklimi ve İman Bilinci” paneli, Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi tarafından gerçekleştirildi. Panele Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rasim KOÇYİĞİT, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Yusuf TEMÜR, dekanlar, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Panel İçeriği

Prof. Dr. Ahmet İNANIR’ın moderatörlüğünde gerçekleşen panelde Prof. Dr. Emine ÖĞÜK ve Prof. Dr. Mehmet DEMİRTAŞ panelist olarak yer aldı. Panelistler, “İmanın Mahiyeti ve Önemi” ile “İnançla ilgili Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konularında katılımcılara detaylı bilgiler aktardı.

Dini Musiki Dinletisi

Panel sonrasında ise Dini Musiki Dinletisi düzenlendi. Dinletide Dr. Öğr. Üyesi Faysal ARPAGUŞ Hanende; Öğr. Gör. Duygu ASLAN, Öğr. Gör. Murat ERSOY, Akif KILIÇ ve Ziya ŞENOL Sazende olarak yer aldı. Program, teşekkür belgesi takdimi ile son buldu.

 

Ramazan İklimi ve İman Bilinci Paneli Gerçekleştirildi yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir