Niksar’da Şehitler İçin Eller Semaya Kalktı

Niksar’da Şehitler İçin Eller Semaya Kalktı

ABONE OL
28 Nisan 2024, 19:39:03

Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı Şehitler İçin Mevlid-i Şerif Programına Katıldı

Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı, Mardin'de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyon sırasında şehit düşen Jandarma Astsubay Üstçavuş Mehmet Gündüz'ü anmak amacıyla Günköy'de düzenlenen Mevlid-i Şerif programına iştirak etti.

Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı, şehitler için duaların edildiği ve minnetle anıldığı programda önemli bir katılım gerçekleşti. Günköy'de gerçekleştirilen Mevlid-i Şerif programına Niksar'ın önde gelen isimleri, halktan birçok kişi ve şehitlerin anısını yaşatmak adına katılımcılar yer aldı.

Niksar Belediye Başkanı ve Diğer Katılımcılar

Mevlid-i Şerif'e katılanlar arasında Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı'nın yanı sıra Niksar Kaymakamı Ekrem Çeçen, Ak Parti İl Başkanı Ali Özer, İl Genel Meclis Başkanı Ali İhsan Gürel, Ak Parti İlçe Başkanı Akif Karataş, İl Genel Meclis Üyeleri ve Ak Parti İl, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile köy sakinleri de yer aldı.

Program Detayları ve Saygı Duruşu

Programda, şehitler için duaların edildiği ve onların anısına mevlid-i şerif okundu. Niksar Belediye Başkanı Semih Tepebaşı, programın ardından yaptığı açıklamada, şehitleri rahmetle ve minnetle andıklarını belirterek, geçtiğimiz yıl terör örgütü PKK'ya karşı gerçekleştirilen operasyonda hayatını kaybeden Jandarma Astsubay Üstçavuş Mehmet Güldüz ve diğer tüm şehitlerin ruhlarını şad ediyoruz.

Kaynak: Tokat Haber Gazetesi

Daha Fazlasını Keşfedin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir