Milli Sporcu Nesrin BAŞ’dan Rektör Yılmaza Ziyaret

Milli Sporcu Nesrin BAŞ’dan Rektör Yılmaza Ziyaret

ABONE OL
15 Mart 2024, 13:02:44

Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi ve milli sporcumuz Nesrin BAŞ, Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ı ziyaret etti. Ziyarete Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Selim AĞAOĞLU ve Öğr. Gör. Sebati KAYA da katıldı. Avrupa Şampiyonu olan Nesrin Baş, Rektör Yılmaz’a verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Rektör Yılmaz da sporcumuza tebriklerini ileterek başarılarının devamını diledi. Ziyaretin detayları ve fotoğraflar için buraya tıklayabilirsiniz.

Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğrencisi Nesrin Baş, Rektörü Ziyaret Etti

Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi ve aynı zamanda milli sporcu olan Nesrin Baş, Rektör Prof. Dr. Fatih Yılmaz’ı ziyaret etti. Ziyaret, Rektörlük makamında gerçekleşti ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Selim Ağaoğlu ve Öğr. Gör. Sebati Kaya da bulundu.

Teşekkürlerini Sundu

Avrupa Şampiyonu milli sporcumuz Nesrin Baş, Rektör Yılmaz’a verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kendisine desteklerinden dolayı minnettar olduğunu belirten Nesrin Baş, Rektör Yılmaz’ı ziyareti için ayrıca teşekkürlerini iletti.

Rektör Başarılar Diledi

Rektör Prof. Dr. Fatih Yılmaz ise milli sporcumuz Nesrin Baş’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Spor alanında elde ettiği başarılarla dikkat çeken Nesrin Baş’ın, üniversite bünyesinde de önemli bir yere sahip olduğunu belirten Rektör Yılmaz, sporcu öğrencilerin desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

Medya Yansımaları

Nesrin Baş’ın Rektör Yılmaz’ı ziyareti, medyada da geniş yankı buldu. Olay, çeşitli haber siteleri ve sosyal medya platformlarında da yer aldı. Bu ziyaret, milli sporcumuzun üniversite ile olan bağlarını güçlendirmesi açısından da önem taşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir