KADIN GİRİŞİMCİLERİMİZ 8 MART’I KUTLADI

KADIN GİRİŞİMCİLERİMİZ 8 MART’I KUTLADI

ABONE OL
06 Mart 2024, 20:55:31

Tokat Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi tarafından düzenlenen plaket töreninde, il genelinde başarı hikayeleri ile ön plana çıkan kadınlara ödüller verildi. TOBB Tokat Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Vesile Keşkek Güler’in açılış konuşmasıyla başlayan etkinliğe, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun eşi Hatice Eroğlu ve diğer önemli isimler de katıldı. Kadın girişimcilerin başarı öykülerinin paylaşıldığı etkinlikte, plaketler sahiplerine takdim edildi. Program, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu. Törende, Türk kadınının iş dünyasındaki önemi ve başarıları vurgulanarak gelecek nesillere ilham verildi. Tüm kadın girişimcilere 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı.

TOBB Tokat Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Ödül Töreni

TOBB Tokat Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi tarafından düzenlenen plaket töreni, Tokat ilinde başarı hikayesine sahip olan kadınları onurlandırmak amacıyla gerçekleştirildi. Törende, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Vesile Keşkek Güler’in açılış konuşmasıyla başladı.

Kadınların Başarıları Kutlandı

Törene, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun eşi Hatice Eroğlu, Tokat PTT Başmüdürü Muhterem Demir, Tokat TSO’dan Leyla Doğan ve eski başkan Şükriye Balcı gibi önemli isimler katıldı. Başkan Vesile Keşkek Güler, Türk kadınının iş dünyasındaki önemine vurgu yaparak, başarı hikayeleriyle öne çıkan kadınlara teşekkür etti.

Çeşitli Başarı Hikayeleri ve Plaket Töreni

Törende, Tülay Atila’nın başarı hikayesiyle başlayan sunumlar, diğer kadın girişimcilerin hikayeleriyle devam etti. Döndü Tanrıveren, Nuray Korkut, Songül Örnek, Gizem Öney ve Leyla Doğan gibi başarılı kadınların öyküleri dinlendi. Sunumların ardından, plaket törenine geçildi ve başarılı kadınlara plaketleri takdim edildi. Etkinlik, hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Bu ödül töreni, kadın girişimcilerin başarılarını kutlamak ve onları teşvik etmek amacıyla düzenlenmiştir. Kadınların iş dünyasındaki varlığı ve başarıları, toplumun gelişimine olumlu katkılar sağlamaktadır. Gelecek nesillere ilham olacak bu etkinliklerin devam etmesi, kadınların iş hayatında daha fazla yer almasını teşvik edecektir.

Site: SafaTV

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir