Chp Tokat Milletvekili Kadim Durmaz 1 Mart Dünya Tokatlılar Gününü Meclis Kürsüsünden Kutladı

Chp Tokat Milletvekili Kadim Durmaz 1 Mart Dünya Tokatlılar Gününü Meclis Kürsüsünden Kutladı

ABONE OL
07 Mart 2024, 03:07:53

Tokat Mevlananın övdüğü tek şehir olarak bilinir ve insanların ve iklimin uyumlu olduğu bir şehirdir. 1 Mart Dünya Tokatlılar Günü dolayısıyla tüm Tokatlılara kutlu olsun. Chp Tokat Milletvekili Kadim Durmaz da Meclis Kürsüsünden bu özel günü kutladı. Haberin detayları için linke tıklayabilirsiniz.

Tokat: Doğal Güzellikleri ve Kültürel Mirasıyla Mükemmel Bir Şehir

Tokat, Mevlana’nın övgüyle bahsettiği insanları ve iklimiyle dikkat çeken müthiş bir şehirdir. Doğal güzellikleri ve zengin kültürel mirasıyla Türkiye’nin önemli şehirlerinden biridir.

1 Mart Dünya Tokatlılar Günü Kutlamaları

Her yıl 1 Mart tarihinde kutlanan Dünya Tokatlılar Günü, Tokatlılar için önemli bir anma ve birliktelik günüdür. Tüm Tokatlı hemşehrilerimizin bu özel günü kutlu olsun!

Chp Milletvekili Kadim Durmaz’dan Kutlama

Chp Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, 1 Mart Dünya Tokatlılar Günü’nü Meclis kürsüsünden kutladı. Tokatlıların bir araya gelerek kutladığı bu özel gün, şehrin ve insanların birlik ve beraberliğini pekiştirmektedir.

Tokat, tarihi ve kültürel değerleriyle her zaman öne çıkan bir şehirdir. Hem doğal güzellikleri hem de insanlarının sıcaklığıyla herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Tokat’a yapacağınız bir ziyaret sizi unutulmaz bir deneyimle karşılayacaktır. Unutmayın, Tokat’a gitmek gerek!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir