BBP Genel Başkanı Mustafa Desteci trafik kazası geçidi, sağlık durumu iyi

BBP Genel Başkanı Mustafa Desteci trafik kazası geçidi, sağlık durumu iyi

ABONE OL
07 Mart 2024, 01:27:07

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin makam aracı, Tokat’ın Niksar ilçesine seyir halindeyken kaza geçirdi. Araç, Reşediye ilçesi yakınlarında yoldan çıkarak bariyerlere çarptı. Destici ve beraberindeki diğer 2 kişi ambulanslarla hastaneye kaldırıldı, ancak hayati tehlikelerinin bulunmadığı açıklandı. Kazayla ilgili detaylar ve video görüntüsü için linke tıklayabilirsiniz.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin Makam Otomobili Niksar Yakınlarında Kaza Geçirdi

Destici’nin Otomobili Yoldan Çıktı ve Kaza Yaptı

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, makam aracıyla Tokat’ın Niksar ilçesine seyir halindeyken, Reşadiye ilçesi yakınlarında kaza geçirdi. Araç bariyerlere çarparak durabildi. Kazanın ardından Destici ve diğer 2 kişi ambulanslarla Reşadiye Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yapılan açıklamada, Destici ve diğer yaralı kişilerin hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Olay Anı Görüntüleri

İncelenen video kaydına göre, kaza anı ve sonrasında alınan önlemler net bir şekilde görüntülendi. Aracın çarpma anı ve hemen sonraki müdahaleler yer alıyor. Kazanın nasıl gerçekleştiği ve nasıl sonuçlandığına dair detaylı bilgi sunuluyor.

Haberin Devamı ve Benzer Konular

Haberin tam metnine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, benzer konulardaki diğer haberleri de incelemek isteyebilirsiniz. Örneğin;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir