Başkan Yazıcıoğlu, Görevinin İlk Günü Şehit Aileleri ile buluştu

Başkan Yazıcıoğlu, Görevinin İlk Günü Şehit Aileleri ile buluştu

ABONE OL
04 Nisan 2024, 09:44:02

Tokat'ın Yeni Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu Göreve Başladı

Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Şehrin Manevi Değerlerine Vurgu Yaptı

Tokat'ın yeni Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, görevine başladığı ilk gününde şehrin manevi değerlerine büyük önem verdi. Görevine başladığı ilk günü, Ramazan ayının bereket ve birlik ruhunu yansıtan anlamlı bir etkinlikle başlatan Başkan Yazıcıoğlu, halka açık bir Ramazan çadırında vatandaşlara iftar yemeği ikram etti ve duygulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Şehit Aileleriyle Özel Buluşma ve İftar Programı

Yazıcıoğlu'nun ilk günü, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu ve MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut'un da katıldığı 48. Piyade Alayı'nda düzenlenen özel iftar programıyla devam etti. Başkan Yazıcıoğlu, burada şehit aileleriyle bir araya gelmenin büyük bir onur olduğunu belirterek, bu mübarek Ramazan ayında şehit aileleri ve gazilerle birlikte olmanın önemine vurgu yaptı.

Birlik ve Beraberlik Mesajlarıyla Toplumsal Dayanışmayı Güçlendirdi

Başkan Yazıcıoğlu, etkinlikte birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerek, 48. Piyade Alayı'nda görev yapan Mehmetçikler, şehit aileleri, gaziler ve ailelerinin iftar yemeğinde bir araya gelerek Allah'tan birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı'nı karşılamayı diledi. Bu özel buluşma, toplumun farklı kesimlerini bir araya getirerek dayanışmayı ve toplumsal birlikteliği pekiştirdi.

Yolculuğa Hazır Mısınız? İlgili Bağlantılara Göz Atın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir