Azerbaycan Milletvekili HAMZAYEV’den Rektör Yılmaza Ziyaret

Azerbaycan Milletvekili HAMZAYEV’den Rektör Yılmaza Ziyaret

ABONE OL
26 Mart 2024, 11:58:11

Azerbaycan Milletvekili Nagif HAMZAYEV ve Danışmanı Fuad HASANOVA, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Üniversitemiz ile Azerbaycan’daki üniversiteler arasındaki iş birlikleri üzerinde konuşuldu ve Azerbaycanlı öğrencilerin durumu hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Ziyaret hediye takdimi ile sona erdi.

Azerbaycan Milletvekili Nagif HAMZAYEV ve Danışmanı Fuad HASANOVA, Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ı Ziyaret Etti

Azerbaycan Milletvekili Nagif HAMZAYEV ve Danışmanı Fuad HASANOVA, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ı ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, Üniversitemiz ile Azerbaycan’daki üniversiteler arasındaki iş birlikleri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Ayrıca, Üniversitemizde eğitim gören Azerbaycanlı öğrencilerin durumu hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

İş Birliklerinin Güçlenmesi ve Fikir Alışverişi

Ziyaret sırasında, Üniversitemiz ile Azerbaycan’daki üniversiteler arasındaki iş birliklerinin güçlenmesi için neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Karşılıklı olarak fikirler paylaşılarak, gelecekte yapılacak ortak projeler konusunda potansiyel adımlar tartışıldı.

Azerbaycanlı Öğrencilerin Durumu Hakkında Bilgi Alışverişi

Ziyaret sırasında, Üniversitemizde eğitim gören Azerbaycanlı öğrencilerin durumu hakkında da detaylı bir bilgi alışverişi gerçekleştirildi. Öğrencilerin akademik ve sosyal yaşamları hakkında bilgi verilirken, onların gereksinimleri ve ihtiyaçları üzerinde duruldu.

Ziyaret Hediye Takdimi ile Son Buldu

Azerbaycan Milletvekili Nagif HAMZAYEV ve Danışmanı Fuad HASANOVA’nın Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ’a yaptığı ziyaret, hediye takdimi ile son buldu. Karşılıklı iyi niyet ve dostane ilişkilerin pekiştirilmesi adına yapılan bu ziyaret, gelecekteki iş birliklerine zemin oluşturacak adımların atılmasına olanak tanıdı.

 

Azerbaycan Milletvekili HAMZAYEV’den Rektör Yılmaza Ziyaret yazısı ilk önce SafaTV – SRT üzerinde ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir