Almus ilçemizde hizmet verecek olan Toplum Sağlığı Merkezi, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Aile Sağlığı Merkezi Törenle Açıldı

Almus ilçemizde hizmet verecek olan Toplum Sağlığı Merkezi, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Aile Sağlığı Merkezi Törenle Açıldı

ABONE OL
20 Mart 2024, 10:02:12

Tokat Valisi Numan HATİPOĞLU’nun katılımıyla Almus ilçesinde hizmet verecek olan Toplum Sağlığı Merkezi, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Aile Sağlığı Merkezi’nin yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi. Açılış programına Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt ALDEMİR, Almus Kaymakamı Emre ÇÖMEN, Almus Belediye Başkanı Bekir ÖZER ve ilçede görev yapan kamu kuruluşlarının daire amirleri ve vatandaşlar katıldı. Yeni merkezde toplum sağlığı, acil sağlık hizmetleri ve aile sağlığı hizmetlerinin bir arada verilerek halka etkin, verimli, hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunulması amaçlanmaktadır. Sağlık hizmetlerinin eşit, ulaşılabilir, kaliteli, süratli ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamak amacıyla yapılan açılışta, Cumhurbaşkanı, Bakan, Vali, Milletvekilleri ve emeği geçen herkese teşekkürler sunuldu. Açılış töreni fotoğraflarına ve daha fazla bilgiye [haber linkinden](https://www.safatv.com.tr/almus-ilcemizde-hizmet-verecek-olan-toplum-sagligi-merkezi-acil-saglik-hizmetleri-istasyonu-ve-aile-sagligi-merkezi-torenle-acildi/) ulaşabilirsiniz.

Almus ilçesinde Yeni Sağlık Merkezi Açıldı

Almus ilçesinde yeni bir sağlık merkezi açıldı. Tokat Valisi Numan HATİPOĞLU’nun katılımıyla gerçekleştirilen açılış törenine Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt ALDEMİR, Almus Kaymakamı Emre ÇÖMEN, Almus Belediye Başkanı Bekir ÖZER ve ilçede görev yapan kamu kuruluşlarından yöneticiler ve vatandaşlar da katıldı. Yeni hizmet binasında Toplum Sağlığı Merkezi, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Aile Sağlığı Merkezi hizmet verecek.

Yeni Sağlık Merkezinin Amaçları

Almus ilçesinde hizmete giren yeni sağlık merkezi, halka etkin, verimli, hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaçlıyor. Toplum Sağlığı, Acil Sağlık Hizmetleri ve Aile Sağlığı Hizmetlerinin tek çatı altında sunulacağı merkezin, sağlık hizmetlerini eşit, ulaşılabilir, kaliteli, süratli ve verimli bir şekilde sunarak bölge halkının sağlık hizmetlerine kolay erişimini sağlamayı hedefliyor.

Açılış Törenine Destek Verenler

Almus ilçesinde yeni hizmet binasının açılışında desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanı, Bakan, Vali, Milletvekilleri ve emeği geçen herkese teşekkürler sunuldu. Yeni sağlık merkezinin bölge halkına hayırlı olması temennisi ile açılış töreni gerçekleştirildi.

Açılış Töreninden Kareler

Açılış törenine ait görsellere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

Yeni sağlık merkezinin Almus ilçesi halkına önemli bir katkı sağlayacağı ve sağlık hizmetlerine daha kolay erişim imkanı sunacağı belirtiliyor. Açılış törenine katılan yetkililerin ve destek verenlerin emekleri için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir