AK Parti’nin Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Sulusokak’ta Coşkuyla Devam Eden Seçim Kampanyasını Sürdürdü

AK Parti’nin Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Sulusokak’ta Coşkuyla Devam Eden Seçim Kampanyasını Sürdürdü

ABONE OL
14 Mart 2024, 21:04:59

AK Parti’nin Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Sulusokak’ta seçim kampanyasını coşkuyla sürdürdü. Halkın sıcak ilgisi ve destekleriyle duygulanan Eroğlu, mahalle sakinlerine teşekkür etti. Soğuk havaya rağmen halkın desteğinin artması dikkat çekti. Eroğlu, “Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik” diyerek duygularını dile getirdi. Sulusokak halkının destek gösterisi, Eroğlu’nu mutlu etti. Halkın sıcak ilgisi karşısında minnettarlığını dile getiren Eroğlu, Tokat’a daha iyi hizmetler sunacaklarını belirtti. Seçim sürecinde halkla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Eroğlu, halkın desteğiyle Tokat’ı daha ileriye taşıyacaklarına inandığını belirtti.

Ak Parti Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Seçim Kampanyasını Sulusokak’ta Sürdürdü

Ak Parti’nin Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, seçim kampanyasını Sulusokak’ta coşkuyla sürdürdü. Halkın sıcak ilgisi ve destekleriyle duygulanan Eroğlu, mahalle sakinlerine teşekkür etti. Soğuk havaya rağmen halkın desteğinin artması dikkat çekici bir durum oluşturdu.

Eyüp Eroğlu: “Dostun Evi Gönüllerdir, Gönüller Yapmaya Geldik”

Tokat Belediye Başkanı ve AK Parti’nin adayı Eyüp Eroğlu, seçim kampanyasını Sulusokak’ta gerçekleştirdiği etkinlikle coşkuyla sürdürdü. Halkın sıcak karşılaması ve destekleriyle duygulanan Eroğlu, mahalle sakinlerine teşekkür etti. “Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik” diyerek duygularını ifade etti.

Soğuk Havaya Rağmen Sulusokak Halkının Desteği Artıyor

Soğuk havaya rağmen Sulusokak halkının desteğiyle bir araya gelen Eroğlu, coşkulu kalabalığa hitaben yaptığı konuşmada, mahalle sakinlerinin gösterdiği teveccüh ve destek için minnettarlığını dile getirdi. “Muhteşemsin Sulusokak!” diyerek duygularını ifade eden Eroğlu, halkın kendilerine gösterdiği sıcak ilgiden dolayı mutluluğunu belirtti.

Halkın Sıcak İlgisi Eroğlu’nu Mutlu Ediyor

Eroğlu, “Bu akşam gönüllerinin sıcaklığıyla, büyük bir coşku ve heyecanla bizleri karşılayan, soğuk havaya aldırmadan destek için yanımızda bulunan bütün komşularımıza, hemşehrilerimize, Sulusokaklılara teşekkür ederim” dedi. 31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala, Tokat’ta yeni bir destan yazacaklarına inandığını belirten Eroğlu, halkın desteğiyle güçlenerek şehre daha iyi hizmetler sunacaklarını ifade etti. Halkla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Eroğlu, Tokat’ı daha da ileriye taşıyacaklarını sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir