Tokatlılardan Başkan Büyükakın’a özel ödül

Kocaeli’de düzenlenen özel etkinlikte, Tokatlılar Federasyonu ve Tokat Gündem Medya Grubu iş birliğiyle gerçekleştirilen "Tokat’ın En’leri Şevki Erek Ödül Töreni" coşkulu bir şekilde gerçekleşti. Programda Tokatlılar, Kocaeli Kongre Merkezi’nde bir araya gelerek yöresel lezzetler eşliğinde keyifli bir gece geçirdi. Gecede Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a önemli bir ödül verilerek anlamlı bir ödül törenine dönüştü. Büyükakın, ödülü alırken, "Tokatlıların şehrimize kattığı değer çok büyüktür" şeklinde konuştu. Tören, sahne performansları ve yerel müziklerle renklenerek konuklara unutulmaz anlar yaşattı.

Tokat'ın En'leri Ödül Töreninde Başkan Büyükakın'a Jüri Özel Ödülü Takdim Edildi

Kocaeli'nde Tokatlılar Gecesi Coşkusu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte, Tokatlılar Federasyonu ve Tokat Gündem Medya Grubu iş birliğiyle Tokat'ın En'leri Şevki Erek Ödül Töreni gerçekleştirildi. Kocaeli Kongre Merkezi'nde düzenlenen programda, Tokatlılar yöresel lezzetler eşliğinde unutulmaz bir gece yaşadılar. Etkinlik kapsamında sunulan sahne performansları ve yerel müzikler ise konuklara keyifli anlar yaşattı.

Başkan Büyükakın'a Özel Ödül

Gecenin en anlamlı anlarından biri olan "Şevki Erek Ödül Töreni" ile taçlandırılan gece, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'a özel ödül takdim edilmesiyle renklendi. Ödülü, Tokat Gündem Gazetesi sahibi Zekeriya Yılmaz ve Kocaeli Tokatlılar Federasyon Başkanı Hüseyin Şaşkın tarafından jüri tarafından belirlenen özel ödül olarak Büyükakın'a takdim edildi. Büyükakın, ödül için teşekkür ederek, "Tokatlıların şehrimize kattığı zenginlik çok değerlidir" şeklinde konuştu.

Özel İçerikler Burada: Diğer Yazıları Kaçırmayın


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir